13 אוק, 2019
                         077-2315758
וישנגרד צבי - משרד עורכי דין

Ynet

אבא, עיקלו לי את החשבון בגלל החוב שלך

בקרוב תפוג הוראת השעה שביטלה את סנקציית המאסר לחייבי ההוצאה לפועל. פורום הוצל"פ בלשכת עורכי הדין מיהר לשלוח לשרת המשפטים ציפי לבני הצעות קיצוניות שמטרתן להקשות על חייבים: מעצר בית, עיקול חשבונות בני משפחה וקצבאות ביטוח לאומי. מה הסיכוי שהן יתקבלו?

מאת עו"ד צבי וישנגרד

לכתבה המלאה - לחצו כאן!

לקוחות הזמינו אירועים, המקום נהרס ובעליו נעלם

mynet פתח תקווה (13/3/2014)

בימים אלו אמור היה להתקיים ב"קפה הגבעה" כנס מחזור של בוגרי הישיבה הטכנולוגית כפר אברהם, שסיימו את לימודיהם לפני 25 שנה. וישנגרד, בוגר אותו מחזור, נמנה עם מארגני האירוע. "כשפנתה אליי הלקוחה", הוא משחזר, "התקשיתי להאמין. הרי אני מכיר את המקום הרבה שנים. קיימתי שם אירועים של המשרד ומפגשים חברתיים. וחשוב מכל: קבעתי אירוע לחודש מרץ ל־60 בוגרי המחזור ובנות זוגם, והעברתי להם צ'ק ביטחון בסך אלפי שקלים".

לכתבה המלאה - לחצו כאן

אם וילדיה לא יפונו מביתם עד שיימצא דיור חלופי

mynet קריות (9/3/2014)

בית המשפט העליון הפך החלטה של המחוזי, שהפך החלטה של בית משפט לענייני משפחה. במרכז הדיון: משפחה מקרית ים שלא עמדה בתשלומי המשכנתא ונדרשה על ידי בנק דיסקונט לפנות את הדירה. הבנק חויב בהוצאות המשפט

לדברי עו"ד צבי וישנגרד, העוסק בייצוג חייבים וזוכים מול ההוצאה לפועל, חשיבותו של פסק דין זה הינה בכך שבית המשפט העליון לא מקבל את טענות הבנק, לפיהן חתימתו של לווה על מסמך מונעת ממנו טענת 'לא ידעתי על מה החתימו אותי'.

לכתבה המלאה - לחצו כאן

תל-אביב: פיצל דירה - ונקנס רק ב-12 אלף שקל

בעל דירה בת"א הורשע שפיצל דירה לשתי יחידות - ושילם 12 אלף שקל בלבד. למרות זאת הגיש ערעור לעליון וטען שרכש את הדירה בתום לב כשהיא כבר מחולקת, ושמדובר בעוול שעלול לגרום לחוסר ודאות בקרב רוכשי הדירות.

עו"ד צבי וישנגרד, העוסק בתחום המקרקעין, מציין כי "בית המשפט קבע בצדק כי הנטל לבדוק אם השימוש בנכס הוא בניגוד להיתר או לא מוטל על כתפי הבעלים, וכי מקום שבעל הנכס אינו בודק את מצב תיק הבניין טרם הרכישה, עליו לשאת בתוצאות - מקום בו השתמש בנכס בניגוד להיתר".

לכתבה המלאה - לחצו כאן!

האיש שחייב לכם הון ממשיך לחגוג? יש מה לעשות

נושים רבים עומדים חסרי אונים מול "חייבים מקצועיים". למרות שלל חובות שהם צוברים, אין זה מונע מהם לנסוע במכונית פאר, שכמובן אינה רשומה על שמם וליהנות מהחיים הטובים. עו"ד וישנגרד מספק לנו מספר דרכים חוקיות לחילוץ החוב מידי הנוכלים.

לכתבה המלאה - לחצו כאן!