21 ספט, 2019
                         077-2315758
וישנגרד צבי - משרד עורכי דין

שונות

האב הסרבן

השבוע בחדרה (24/9/2012)
משפטנים: "האב מסרב לראות את ילדיו? פתחו נגדו תיק בהוצאה לפועל!

זוגות מתגרשים רבים מאמינים שעם החתימה על הסכם הגירושין תמו כל דאגותיהם. רבים מהם מתאכזבים מאוד לגלות, שהסכמות לחוד ומציאות לחוד, ושהגרוש או הגרושה, כלל לא מתכוונים ליישם את מה שהבטיחו במסגרת הסכם הגירושין.

לכתבה המלאה - לחצו כאן!

האב מסרב לראות את ילדיו? אפשר לפתוח נגדו תיק בהוצאה לפועל

קול הרצליה (6/7/2012)
זוגות מתגרשים רבים מאמינים שעם החתימה על הסכם הגירושין תמו כל דאגותיהם. רבים מהם מתאכזבים מאוד לגלות, שהסכמות לחוד ומציאות לחוד, ושהגרוש או הגרושה, כלל לא מתכוונים ליישם את מה שהבטיחו במסגרת הסכם הגירושין. עו"ד צבי וישנגרד עושה סדר בחוסר הודאות

לכתבה המלאה - לחצו כאן!

ספק אם איציק זוהר יורשה לעבור הליך פשיטת רגל | פורום רוטר נט

לאחרונה פורסם בתקשורת כי כדורגלן העבר איציק זהר, הגיש בקשה לכונס הנכסים ולבית המשפט המחוזי בתל אביב למתן צו כינוס נכסים כנגדו ולהכרזתו כפושט רגל.

בפרסומים נטען שאיציק זהר צבר חובות של 750,000 ₪ לחברים ולגורמים שונים, וצוטט כי הדבר ארע בעקבות התמכרותו להימורים. בנוסף צבר זהר חובות לעיריית ת"א של 192,000 ₪ בגין דוחות חניה, וכן פורסם, כי קיים לו חוב למס הכנסה בהיקף של מאות אלפי שקלים.

לדברי עו"ד צבי וישנגרד, העוסק רבות בהגנה על חייבים מול שלטונות ההוצאה לפועל, ובליווי משפטי בהליכי פשיטת רגל, הדרך המצפה לכדורגלן העבר המפורסם כלל אינה קלה, ואם הנתונים שהתפרסמו לגביו אכן נכונים, הליך פשיטת רגל לא יחסל את חובותיו, וייתכן שאף יחריף את מצבו.

לפרסום המלא - לחצו כאן!

רוכש תבע את חברת גינדי

התובע: קיים פער בין המובטח בפרוספקט של מיזם גרנד גינדי ובין המציאות בשטח.

בכתב התביעה שהגיש התובע לבית המשפט השלום בת"א ע"י עו"ד צבי וישנגרד, נטען כי החברה התקשתה להשלים את הפער שבין הבטחות על הנייר ובין המציאות בשטח.

לכתבה המלאה - לחצו כאן!